کتاب صوتی چهارعادت صبحگاهی برای داشتن ساعات کاری پرانرژی


دانلود رایگاندرباره این پکیج آموزشی
کتاب صوتی چهارعادت صبحگاهی برای داشتن ساعات کاری پرانرژی
مراسم صبحگاهی، همه ما آن ها را داریم. شما چه مراسم صبحگاهی دارید؟ معروف­ترین آن مسواک کردن دندان­هایتان، تهیه ی یک فنجان قهوه یا چای، پیاده روی، دویدن و یا برنامه ریزی برای روزتان می­باشد. همگی ما در طول زمان، عادت­های شکل گرفته ای داریم که به آغاز روزمان کمک می­کند.
همه ی ما ۴۰ تا ۶۰ ساعت در هفته کار می کنیم اما  این ساعات کاری گاهی با غرق شدن در اینترنت،تفریحات ،گپ زدن با همکاران و مدیریت زمان ضعیف ،خیلی کاهش پیدا میکنه.
می خواهیم در این کتاب صوتی چهار عادت صبحگاهی را به شما آموزش بدهیم تا شدت انرژی، سلامتی و زندگی شما را افزایش دهیم. آیا دوست داریداین چهار عادت را هر روز تمرین کنید؟ یا حداقل آن ها را برای یک ماه مورد آزمایش قرار دهید؟ اگر شما علاقه مند هستید تا فعالیت های روزانه خود را به روش مؤثرتری انجام دهید، این چهار نکته  را به خاطر سپرده و به آن ها عمل کنید. بدون شک این روش ها باعث افزایش سلامتی شما می­شوند.
 با گوش دادن به این کتاب صوتی ,چهارعادت صبحگاهی را یاد بگیرید و  زمان کاریتان را بهینه کنید :


 سمينار تصویری : اثری برای زندگی سخنران آنتی رابینز
یکی از راه های تعیین هدف این است که به خود بگویید اگر من هیچ محدودیتی نداشتم چه هدف هایی را انتخاب ، یکی از راه های تعینن هدف این است که به خو میکردیم برای 3 ، 6 یا 9 ماه ایند چه اهدافی را انتخاب میکردم ؟مرحله بعدی از خود سوال کنید . شما پیروزی را در چه چیزی میدید یکی از راه های تعیین هدف این است که به خود بگویید اگر من هیچ محدودیتی نداشتم چه هدف هایی را انتخاب ، یکی از راه های تعینن هدف این است که به خو میکردیم برای 3 ، 6 یا 9 ماه ایند چه اهدافی را انتخاب میکردم ؟مرحله بعدی از خود سوال کنید . شما پیروزی را در چه چیزی میدید

ادامه مطلبکتاب صوتی زندگینامه ی فیلیپ نایت موسس نایک
نایک ( الهه ی پیروزی) یک شرکت آمریکایی چند ملیتی است که به طراحی، تولید، بازاریابی و فروش محصولات ورزشی مانند کفش، پوشاک، تجهیزات، لوازم جانبی و خدمات می پردازد. ساختمان مرکزی نایکی در نزدیکی بورتون اورگان در ناحیه شهری پورتلند قرار دارد.
نایک بزرگترین تولید کننده کفش و پوشاک ورزشی و از تولید کنندگان برتر تجهیزات ورزشی در جهان است که میزان درآمد آن در سال مالی ۲۰۱۲ برابر با ۲۴٫۱ میلیارد دلار بوده است.
در سال ۲۰۱۲، تعداد کارکنان نایکی در سراسر جهان برابر با ۴۴ هزار نفر بوده است. برند این شرکت به تنهایی ارزشی معادل ۱۰٫۷ میلیارد دلار دارد که آن را به ارزشمندترین برند ورزشی جهان مبدل کرده است.

ادامه مطلبWelcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.