کتاب صوتی زندگینامه ی فیلیپ نایت موسس نایک

دانلود رایگاندرباره این پکیج آموزشی
کتاب صوتی زندگینامه ی فیلیپ نایت موسس نایک
نایک ( الهه ی پیروزی) یک شرکت آمریکایی چند ملیتی است که به طراحی، تولید، بازاریابی و فروش محصولات ورزشی مانند کفش، پوشاک، تجهیزات، لوازم جانبی و خدمات می پردازد. ساختمان مرکزی نایکی در نزدیکی بورتون اورگان در ناحیه شهری پورتلند قرار دارد.
نایک بزرگترین تولید کننده کفش و پوشاک ورزشی و از تولید کنندگان برتر تجهیزات ورزشی در جهان است که میزان درآمد آن در سال مالی ۲۰۱۲ برابر با ۲۴٫۱ میلیارد دلار بوده است.
در سال ۲۰۱۲، تعداد کارکنان نایکی در سراسر جهان برابر با ۴۴ هزار نفر بوده است. برند این شرکت به تنهایی ارزشی معادل ۱۰٫۷ میلیارد دلار دارد که آن را به ارزشمندترین برند ورزشی جهان مبدل کرده است.
شرکت نایک در بیست و پنجم ژانویه ۱۹۶۴ و به نام “بلو ریبون اسپرتس” (Blue Ribbon Sports) توسط “بیل باورمن” و “فیلیپ نایت” تاسیس شده و در سی‌ام ماه می ۱۹۷۸ به طور رسمی به نایکی تغییر نام داد. این شرکت نام خود را از “نایک”، الهه پیروزی در یونان باستان، گرفته است. بازارهای نایکی شامل برندهای این شرکت مانند “نایک گلف”، “نایک پرو”، “نایک +”، “ایر جوردن”، “نایک اسکیت بوردینگ” و شرکت‌های تابعه مانند “کول هان”، “هرلی اینترنشنال”، “آمبرو” و “کانورس” می شود. نایک  مالکیت “بائر هاکی” که بعدها به “نایک بائر” تغییر نام داد را نیز در بازه زمانی ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۸ در اختیار داشت.
افزون بر تولید پوشاک و تجهیزات ورزشی، این شرکت فروشگاه‌های خرده فروشی به نام “نایکی تاون” را نیز اداره می کند. نایکی از پشتیبانان مالی تیم‌ها و ورزشکاران مطرح جهان با نشان تجاری شناخته شده “جاست دو ایت” (Just Do It ) و لوگو  “Swoosh” که شبیه علامت تیک است، محسوب می شود.
 نایک دارای بیش از ۷۰۰ فروشگاه در سراسر جهان و چندین دفتر در ۴۵ کشور جهان است. اکثر کارخانه‌های این شرکت در آسیا قرار داشته که از آن جمله می توان به کشورهای اندونزی، چین، تایوان، هند، تایلند، ویتنام، پاکستان، فیلیپین و مالزی اشاره کرد. همچنین، نایکی توجه ویژه‌ای به موضوع بازیافت دارد و با جمع آوری بطری‌های پلاستیکی از آنها به عنوان ماده خام برای تولید محصولات ورزشی استفاده می کند.
ادامه ی زندگینامه ی ،فلیپ نایت را دانلود کنید و بشنوید .


 سمينار تصویری : اثری برای زندگی سخنران آنتی رابینز
یکی از راه های تعیین هدف این است که به خود بگویید اگر من هیچ محدودیتی نداشتم چه هدف هایی را انتخاب ، یکی از راه های تعینن هدف این است که به خو میکردیم برای 3 ، 6 یا 9 ماه ایند چه اهدافی را انتخاب میکردم ؟مرحله بعدی از خود سوال کنید . شما پیروزی را در چه چیزی میدید یکی از راه های تعیین هدف این است که به خود بگویید اگر من هیچ محدودیتی نداشتم چه هدف هایی را انتخاب ، یکی از راه های تعینن هدف این است که به خو میکردیم برای 3 ، 6 یا 9 ماه ایند چه اهدافی را انتخاب میکردم ؟مرحله بعدی از خود سوال کنید . شما پیروزی را در چه چیزی میدید

ادامه مطلبکتاب صوتی چهارعادت صبحگاهی برای داشتن ساعات کاری پرانرژی
مراسم صبحگاهی، همه ما آن ها را داریم. شما چه مراسم صبحگاهی دارید؟ معروف­ترین آن مسواک کردن دندان­هایتان، تهیه ی یک فنجان قهوه یا چای، پیاده روی، دویدن و یا برنامه ریزی برای روزتان می­باشد. همگی ما در طول زمان، عادت­های شکل گرفته ای داریم که به آغاز روزمان کمک می­کند.
همه ی ما ۴۰ تا ۶۰ ساعت در هفته کار می کنیم اما  این ساعات کاری گاهی با غرق شدن در اینترنت،تفریحات ،گپ زدن با همکاران و مدیریت زمان ضعیف ،خیلی کاهش پیدا میکنه.
می خواهیم در این کتاب صوتی چهار عادت صبحگاهی را به شما آموزش بدهیم تا شدت انرژی، سلامتی و زندگی شما را افزایش دهیم. آیا دوست داریداین چهار عادت را هر روز تمرین کنید؟ یا حداقل آن ها را برای یک ماه مورد آزمایش قرار دهید؟

ادامه مطلبWelcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.